Facebook wprowadza możliwość dostosowania wyświetlania nowości - Tabletowo.pl

Facebook wprowadza możliwość dostosowania wyświetlania nowości

Dołącz do dyskusji 0

Od dziś będziemy mieli możliwość dostosowywania jakie treści na Facebooku będą nam się wyświetlały w pierwszej kolejności, a które będą nieco oddalane. Umożliwi to bardziej komfortowe przeglądanie nowości (w News Feed) na tym portalu.

Osobiście często przeglądając leniwie Facebooka jestem lekko podirytowany, gdy wyświetlają mi się mało interesujące mnie rzeczy, a te najważniejsze dla mnie informacje gdzieś umykają. Jak widać nie tylko mnie to denerwowało, bo właśnie dziś zostaje wprowadzone rozwiązanie eliminujące ten problem.

Jak możecie zobaczyć na poniższym wideo będziemy mogli wybrać, od których znajomych chcemy otrzymywać wiadomości w pierwszej kolejności dodając do ich profili gwiazdkę. Analogicznie sprawa wygląda w przypadku stron i grup – to, co nas najbardziej interesuje będzie wyświetlane na samej górze.

Na chwilę obecną udogodnienie jest dostępne tylko w urządzeniach z iOS, niedługo funkcja powinna pojawić się w urządzeniach z Androidem i na komputerach.

Źródło: appdevice, facebook

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona