Facebook na iPada w końcu oficjalnie udostępniony - Tabletowo.pl

Facebook na iPada w końcu oficjalnie udostępniony

Tabletowo.pl Facebook na iPada w końcu oficjalnie udostępniony Aplikacje Apple Nowości Social Media

Facebook na iPada to jedna z najbardziej wyczekiwanych aplikacji. Dotychczas na jej temat pojawiało się tak wiele informacji, że aż nie wiadomo było na które warto zwrócić swoją uwagę, a na które nie. Ostatnie plotki sugerowały, że Facebook na iPada będzie miał premierę na ostatniej konferencji Apple, na której został zaprezentowany iPhone 4S i finalna wersja iOS 5. Okazało się jednak, że i te wieści się nie sprawdziły. Jakkolwiek to nie bywało dotychczas z Facebookiem na iPada, teraz w końcu możemy powiedzieć, już oficjalnie: aplikacja jest już dostępna, możecie pobierać.

Facebook jest najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie, natomiast iPad wymiata na rynku tabletów. Jak to się stało, że dopiero teraz oficjalna aplikacja serwisu pojawiła się na tablety Apple? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna i pewnie zawiła, ale najbardziej istotny jest fakt, że już, w końcu, jest.

Przedstawiciele Facebooka chwalą się, że ich klient na iPada nie tylko zawiera najpopularniejsze cechy standardowej, komputerowej wersji portalu, ale – co ważne – zostały zoptymalizowane tak, by doskonale działały na iPadzie i wykorzystywały jego potencjał.

Facebook tak opisuje swoją aplikację:

– Ciesz się większymi, lepszymi zdjęciami
Twoje zdjęcia odżyją na nowo w urządzeniu iPad. Łatwe przeglądanie dużych zdjęć w wysokiej rozdzielczości przypomina przeglądanie zdjęć w albumie.

– Skup się na tym, co ważne
Mniej pozycji na wyświetlaczu to więcej miejsca na zdjęcia znajomych oraz ich zmiany stanu i zdarzenia.

– Podróżuj do dowolnej lokalizacji w szybki sposób
Po prostu dotknij wyświetlacza albo przesuń lub zsuń palce, aby przejść od jednego ekranu do drugiego i natychmiast powrócić.

– Nie trać miejsca
Skorzystaj z łatwiejszej nawigacji, aby wysyłać wiadomości, sprawdzać powiadomienia i przeglądać zakładki, nie przełączając ekranów.

– Graj w gry, będąc w podróży
Graj w swoje ulubione gry na Facebooku na większym ekranie, gdziekolwiek jesteś.

– Dotknij wyświetlacza, aby wysłać wiadomości
Proste menu rozwijalne ułatwia przeglądanie i wysyłanie wiadomości bez wchodzenia do skrzynki odbiorczej.

Aplikacja jest darmowa i można ją pobrać z iTunes.

Tabletowo.pl Facebook na iPada w końcu oficjalnie udostępniony Aplikacje Apple Nowości Social Media   Tabletowo.pl Facebook na iPada w końcu oficjalnie udostępniony Aplikacje Apple Nowości Social Media   Tabletowo.pl Facebook na iPada w końcu oficjalnie udostępniony Aplikacje Apple Nowości Social Media   Tabletowo.pl Facebook na iPada w końcu oficjalnie udostępniony Aplikacje Apple Nowości Social Media   Tabletowo.pl Facebook na iPada w końcu oficjalnie udostępniony Aplikacje Apple Nowości Social Media

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona