Facebook na Androida zaktualizowany o możliwość edytowania postów - Tabletowo.pl

Facebook na Androida zaktualizowany o możliwość edytowania postów

Dołącz do dyskusji 0

Korzystacie z Facebooka? Przed powstaniem Tabletowo strasznie się przed tym wzbraniałam, uważałam, że nie jest mi to do niczego potrzebne, ale skoro założyłam fanpage, to i prywatne konto wypadało mieć (hmmm, a da się bez niego?). Tym bardziej, że przydawało się na studiach (grupa rozcznikowa to świetna sprawa), a i coraz więcej znajomych woli napisać coś na portalu niż wysłać SMS-a, zwłaszcza, gdy sprawa nie jest nagląca. Przez to właśnie Facebook dla wielu z nas stał się bardzo przydatnym narzędziem, które każdy wykorzystuje na swój sposób. Jakkolwiek jednak byście z niego nie korzystali, na pewno ucieszy Was najnowsza aktualizacja aplikacji na Androida, która wprowadza – wreszcie – możliwość edytowania własnych postów.

Na pewno wielokrotnie zdarzyło Wam się opublikować na swoim wallu coś, co chcieliście później poprawić – wdarła się literówka, błąd ortograficzny lub pisaliście po kilku głębszych, przez co wypowiedź nie miała sensu. Jako że nie było takiej możliwości (zarówno w przeglądarkowej wersji portalu, jak i w mobilnej aplikacji) mieliście dwa wyjścia: usunąć post z błędem i napisać go raz jeszcze lub zignorować i zostawić. Na szczęście zespół Marka Zuckerberga stanął na wysokości zadania. Do możliwości edytowania komentarzy i opisów zdjęć doszła teraz możliwość edytowania własnych postów. Gdy cokolwiek zmienimy przez cały czas mamy dostęp do historycznych wersji statusu – historii zmian (podobnie jest z komentarzami).

Oprócz tego w najnowszej aplikacji Facebook na Androida wprowadzono poprawki bliżej nieokreślonycb błędów, czytelne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz możliwość tworzenia i udostępniania nowych albumów ze zdjęciami ze sprzętu mobilnego.

Facebook na Androida jest oczywiście bezpłatny. Pobierzecie go z Google Play.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona