Explay Surfer 8.01 - 8 cali, RK3066 i Android ICS za 189 dolarów - Tabletowo.pl

Explay Surfer 8.01 – 8 cali, RK3066 i Android ICS za 189 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Explay Surfer 8.01 - 8 cali, RK3066 i Android ICS za 189 dolarów Ciekawostki Plotki / Przecieki

Jeśli poszukujecie tabletu z ekranem nieco większym niż te montowane w większości urządzeń, być może powinniście rozejrzeć się za naszą wschodnią granicą. Tam właśnie do sprzedaży wchodzi sprzęt o nazwie Explay Surfer 8.01, który dla części osób może okazać się dobrą alternatywą dla urządzeń mobilnych wyposażonych w ekran dotykowy wielkości 7 cali.

Co znajdziemy w tym produkcie? Otóż liczyć możemy na 8-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024×768 pikseli, czyli bardzo podobny do tego znanego z iPada Mini. Jednostką napędową tabletu jest dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 o zegarze 1,6 GHz, wspomaganie przez czterordzeniowe GPU Mali-400. O przyzwoitą wydajność ma zadbać zamontowana pamięć RAM w ilości 1 GB.

Oprócz tego, w urządzeniu możemy spotkać kamerkę internetową, WiFi, 8 GB wbudowanej pamięci oraz slot microSD wspierający karty do 32 GB pojemności. Kolejnym elementem wyposażenia jest obsługa zewnętrznych modułów 3G. Explay Surfer działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.0.3. Urządzenie na razie ma być dostępne w Rosji za kwotę 189 USD.

Uważacie, że jest ono tyle warte?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona