Evie Launcher nareszcie po polsku - Tabletowo.pl

Evie Launcher nareszcie po polsku

Dołącz do dyskusji 0

Launcherów w Sklepie Play jest bardzo dużo, jednak tylko nieliczne są znane i popularne. Zapewne większość z Was korzysta z Nova Launcher, jednak istnieje też grono osób, korzystających z Evie Launcher. I do tej ostatniej teraz się właśnie zwracam z dobrą wiadomością.

Evie Launcher to zdecydowanie warta uwagi propozycja. Jest to bardzo szybki, lekki, w pełni darmowy i ciekawie zaprojektowany launcher. Ale dla nas – Polaków – problemem mógł być brak języka polskiego. Jednak najnowsza aktualizacja tego programu została stworzona z myślą o nas, bowiem wprowadza ona obsługę naszego języka. Za tłumaczenie aplikacji wzięło się kilku fanów launchera, a są to: trk88, łukasz i stirante.

Tłumacze przedstawili nowość na społeczności związanej z Evie Launcher na Google+. Jak poinformowali autorzy polskiej wersji językowej, mogą pojawiać się błędy, które należy zgłaszać pod tym adresem. Jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda, wystarczy, że spojrzycie na poniższe screenshoty.

Co ciekawe, jeden z moich redakcyjnych kolegów, Karol, także korzysta z Evie Launcher na swoim telefonie. Poprosiłem go, aby w skrócie powiedział, dlaczego zdecydował się właśnie na tę aplikację. Oto co mi odpowiedział:

Natknąłem się na Evie, instalując po kolei niemal wszystkie wiodące launchery. Nova Launcher po jakimś czasie zaczęła mi gubić ikonki w szufladzie z aplikacjami, Arrow od Microsoftu był świetny, ale miał ograniczone możliwości ustawiania widgetów, a Apex odrzucił kwadratowym podejściem do użytkownika. Po drodze przerobiłem jeszcze kilka innych, aż natrafiłem na Evie: lekki, stabilny i ładny, z podstawowymi możliwościami personalizacji. Pewnie zmienię go na jakiś inny za jakiś czas, ale na razie się sprawdza.

Jeśli chcecie zainstalować Evie Launcher, wystarczy, że wejdziecie do Sklepu Play. Aby móc włączyć język polski trzeba natomiast przejść na wersję beta.

Źródło: Google+; M2Y4F – zdjęcie wyróżniające

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona