Europejska premiera Sony Xperia Tablet Z przesunięta na maj. HP Slate 7 też opóźniony? - Tabletowo.pl
Ważne

Europejska premiera Sony Xperia Tablet Z przesunięta na maj. HP Slate 7 też opóźniony?

Tabletowo.pl Europejska premiera Sony Xperia Tablet Z przesunięta na maj. HP Slate 7 też opóźniony? Nowości Plotki / Przecieki

O Sony Xperia Tablet Z można powiedzieć wiele dobrego. Dziś jednak nie oczekujcie tego ode mnie, gdyż mam złe wieści z obozu japońskiego koncernu. Jak wynika z najnowszych informacji, premiera urządzenia w Europie została przesunięta na maj. Kolejny producent wystawia cierpliwość potencjalnych klientów na próbę, ale chyba musimy się do tego przyzwyczaić…

Zgodnie z wcześniejszymi planami producenta, 22 marca Xperia Tablet Z trafił na półki sklepowe w Japonii – nic więc nie wskazywało na to, by jego premiera w pozostałych częściach świata miała się przesunąć. Niestety, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tak się niestety stanie.

Urządzenie miało ujrzeć światło dzienne w Europie w kwietniu (który, dla przypomnienia, zaczyna się już pojutrze), ale tak się ostatecznie nie stanie. Osoby zainteresowane kupnem tego modelu muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać do… maja.

W sieci pojawiły się również informacje, jakoby podobny los miał spotkać HP Slate 7 i że z planowanej kwietniowej premiery nici. Wynikało z nich, że rynkowy debiut urządzenia miał zostać przesunięty na czerwiec, ale wiele wskazuje na to, że ostatecznie opóźnienia nie będzie. Oficjalna strona HP informuje o dostępności produktu w kwietniu 2013.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona