Escape the Hellevator! już dostępne w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

Escape the Hellevator! już dostępne w App Store i Google Play

Był czas, w którym minimalistyczne przygodówki polegające na odnalezieniu wyjścia z zamkniętego pomieszczenia wyrastały w sklepach z aplikacjami jak grzyby po deszczu. Dziś szał na produkcje tego typu nieco już osłabł, jednak nie oznacza to, że twórcy kompletnie porzucili ten gatunek.

Escape the Hellevator! jest świetnym przykładem na to, że w temacie ucieczek z pokoju da się jeszcze wymyślić coś w miarę świeżego. Fabuła gry pozwala nam wcielić się w konającego mężczyznę, jadącego szpitalną windą na salę operacyjną. Za sprawą tajemniczego księdza umysł pacjenta przekształca otaczające go pomieszczenie w serię pułapek, reprezentujących popełnione przez niego grzechy. Sama rozgrywka sprowadza się zaś do standardowego przeszukiwania pomieszczenia i manipulowania znalezionymi przedmiotami w celu znalezienia drogi ucieczki. Cała gra została podzielona na sześć etapów, reprezentujących poszczególne mroczne wspomnienia bohatera (a wygląda na to, że nie należał on do najsympatyczniejszych osób). Wszystko to ubrano zaś w całkiem przyzwoitą, choć nie zachwycającą niczym szczególnym oprawę graficzną.

Gra Escape the Hellevator! dostępna jest do nabycia w App Store gdzie kosztuje obecnie 1,79 euro. Posiadacze tabletów z systemem Android mogą zaś pobrać darmową wersję demonstracyjną, pozwalającą na odblokowanie całej gry za pomocą mikropłatności.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona