Eric Schmidt: „Tablet Google Nexus w ciągu sześciu miesięcy” | Tabletowo.pl

Eric Schmidt: „Tablet Google Nexus w ciągu sześciu miesięcy”

Dołącz do dyskusji 0

Panowie i Panie, kojarzycie Erica Schmidta? Ten człowiek niegdyś był członkiem zarządu w Apple i prezesem zarządu w Google – dwóch najbardziej liczących się firmach w świecie tabletów internetowych. Ponieważ ma dostęp do informacji z pierwszej ręki, na rewelacje, którymi dzieli się w wywiadach czekamy z niecierpliwością. Nie inaczej jest tym razem. W rozmowie z włoską gazetą Corriere della Sera, Schmidt stwierdził, że nie później niż za pół roku poznamy pierwszy tablet opatrzony logo Google Nexus. A przynajmniej tego się domyślamy.

Cytując Erica Schmidta, „w ciągu sześciu miesięcy na rynek zostanie wprowadzony tablet najwyższej jakości”. Określenie „najwyższej jakości” może odnosić się do wielu urządzeń już znajdujących się w sprzedaży, dlatego jego użycie sugeruje powstanie tabletu, który Google uważa za szczególny. Bez wątpienia będzie to tablet Google Nexus, którego premiera wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobna, gdy przyjrzymy się rynkowi telefonów komórkowych: co rok światu prezentowany jest jeden, wyjątkowy model, który Google opatruje mianem „Nexus”.

Jak sądzicie, który z producentów został wyznaczony do stworzenia tabletu Google Nexus? Czy będzie to HTC, Samsung, a może Motorola, której zajmujący się mobilnymi urządzeniami oddział został zakupiony przez Google?

via Pocket Gamer

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona