Eric Schmidt: Android Ice Cream Sandwich najwcześniej w październiku - Tabletowo.pl

Eric Schmidt: Android Ice Cream Sandwich najwcześniej w październiku

Tabletowo.pl Eric Schmidt: Android Ice Cream Sandwich najwcześniej w październiku Nowości

Odkąd internetowy gigant Google poinformował o trwających pracach nad najnowszą wersją swojego systemu, mającego połączyć cechy smartfonowe z tabletowymi, nikt nie ukrywał, że jego premiera ma nastąpić w ostatnich miesiącach roku. Teraz, dzięki wypowiedzi Erica Schmidta, dowiedzieliśmy się bardziej szczegółowych wieści na ten temat – Android Ice Cream Sandwich zadebiutuje na rynku w październiku lub listopadzie.

Na przełomie sierpnia i września w San Francisco miała miejsce czterodniowa konferencja DreamForce, na której jednym z gości był Eric Schmidt. W pewnym momencie z jego ust padły dość istotne dla nas słowa:

Mamy nowy system operacyjny, wewnętrznie zwany Ice Cream Sandwich, który zostanie udostępniony w październiku lub listopadzie.

Z niecierpliwością czekamy na moment, w którym oficjalnie będziemy mogli poznać najnowszą wersję Androida, przystosowaną do pracy zarówno na smartfonach, jak i tabletach. Jesteśmy bardzo ciekawi w jaki sposób udało się Google (bądź nie) przystosować platformę do pracy na urządzeniach z różnymi przekątnymi ekranów. Apple ta sztuka doskonale się udała, dzięki czemu na iPhonach, jak i iPadach, możemy korzystać z tego samego, świetnie działającego systemu – iOS. Czy podobne wrażenia będziemy mieli po premierze Androida Ice Cream Sandwich? Okaże się już niebawem.

Poniżej znajdziecie nagranie z konferencji DreamForce z udziałem Schmidta:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona