Epic Zen Garden – pierwsza prezentacja możliwości iOS 8 | Tabletowo.pl

Epic Zen Garden – pierwsza prezentacja możliwości iOS 8

Dołącz do dyskusji 0

Nie wiem jak wy, ale ja zwykle czekam z aktualizacją systemu do momentu w którym jestem pewien, że wszystkie aplikacje z których korzystam będą współpracować z nową wersją. Tym razem jednak połączone siły firm Epic i Apple przygotowały coś, co może skłonić wiele osób do szybszego zaopatrzenia się w iOS 8.

Epic Zen Garden, bo o tej aplikacji mowa, stanowi proste demo technologiczne Metal API, autorskiego rozwiązania firmy Apple pozwalającego deweloperom na wyciśnięcie jeszcze więcej z GPU i CPU iPada. Technologia ta ma umocnić pozycję  nowych iUrządzeń na rynku gier, i jak na razie wszystko wskazuje na to, że może jej się to rzeczywiście udać. Jeśli więc pobraliście już najnowszą aktualizację systemu iOS warto też sprawdzić Epic Zen Garden by przekonać się na własne oczy, czego możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości. Należy oczywiście pamiętać, że do odpalenia wspomnianej aplikacji wymagany jest nie tylko system iOS 8, ale też urządzenie z chipem A7 (bądź wyższym, kiedy te już pojawią się w sprzedaży).

Epic Zen Garden dostępne jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona