Entourage Pocket eDGe z dwoma ekranami za 400 dolarów (wideo) - Tabletowo.pl

Entourage Pocket eDGe z dwoma ekranami za 400 dolarów (wideo)

Tabletowo.pl Entourage Pocket eDGe z dwoma ekranami za 400 dolarów (wideo) Nowości

Jakiś czas temu pisałam o zapowiedzi bardzo ciekawego urządzenia, jakim jest połączenie czytnika książek elektronicznych i tabletu internetowego. Mowa oczywiście o Entourage Pocket eDGE, który w końcu doczekał się wyceny producenta. Ile firma sobie liczy za swoje najnowsze dziecko? 400 dolarów.

Jak już wspominałam, model ten jest mniejszą wersją dostępnego od dłuższego czasu Entourage Pocket eDGe z ekranami o przekątnej 10,1- i 9,7-cali. Specyfikacja mniejszego z nich zawiera przede wszystkim 7-calowy wyświetlacz oporowy WVGA oraz 6-calowy ekran E Ink o rozdzielczości 800 x 600 pikseli.

Tablet pracuje pod kontrolą Androida. Na jego pokładzie znajdziemy między innymi aparat o rozdzielczości 2 Mpix, 3GB pamięci, którą można rozszerzyć o kolejne kilka giga dzięki slotowi kart microSD, WiFi, Bluetooth oraz microUSB.

Poniżej możecie zobaczyć wideo przedstawiające Entourage Pocket eDGe w całej okazałości:

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona