Endomondo nareszcie na Samsungu Gear S2 i Gear S3. Dla nowych użytkowników Premium przez rok za darmo! | Tabletowo.pl

Endomondo nareszcie na Samsungu Gear S2 i Gear S3. Dla nowych użytkowników Premium przez rok za darmo!

Oprócz tego - Map My Run i MyFitnessPal

Dołącz do dyskusji 0

Under Armour, popularna sportowa marka amerykańska, wydała trzy nowe aplikacje oraz tarcze zegarów dla smartwatchy Samsung Gear S2 i Gear S3. Użytkownicy zegarków wyczekiwali ich odkąd Samsung ogłosił współpracę z tą firmą. Teraz będą mogli przy ich pomocy obliczać spalanie kalorii, monitorować aktywność fizyczną i śledzić przebieg treningów.

Aplikacje Endomondo i Map My Run są zdolne do dokładnego śledzenia tras biegów, spacerów i przejażdżek, przy użyciu GPS wbudowanego w smartwatche Samsunga (lub korzystając z GPS w sparowanym przez Bluetooth urządzeniu).

Program MyFitnessPal z kolei, przyda się do obliczania kalorii przyjmowanych do organizmu w ciągu dnia (w nocy też) i pomaga osiągnąć idealną wagę. Dodatkiem od Under Armour są tarcze „Own The Day”, które zmieniają kolory w zależności od pory dnia.

Aplikacje dostępne są już w sklepie Galaxy Apps.

Samsung z tej okazji przygotował promocję

Po zainstalowaniu Endomondo na smartwatchu Gear S2 lub Gear S3, możemy otrzymać roczny dostęp do konta premium za darmo. Oferta jest pewnego rodzaju wynagrodzeniem za długi czas oczekiwania na aplikację dla Tizena. Dlaczego nie skorzystać?

Tym samym można zauważyć, że katalog aplikacji dla smartwatchy pracujących na Tizenie powoli się poprawia, dowodząc, że system Samsunga staje się coraz lepszy dla użytkowników. Oficjalne wsparcie aplikacji Endomondo to karta przetargowa, dzięki której zegarki Gear S2 i S3 mogą zyskać jeszcze więcej właścicieli, nawet na rzecz smartwatchy z Androidem Wear.

źródło: Sammobile, @Jacob_Waited – dzięki za cynk!

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona