Nowa oferta abonamentu na audiobooki w Empiku. Za 19,99 zł miesięcznie zyskujemy dostęp do ponad 2000 publikacji

W sierpniu Empik zaprezentował swoją pierwszą ofertę abonamentową dla tych, którzy chcieliby uiszczać comiesięczną opłatę za dostęp do e-booków i audiobooków lektur szkolnych. Pomysł rzekłbym wręcz karkołomny, ale na szczęście to nie jedyna rzecz, z jakiej można teraz skorzystać w połączeniu z aplikacją Empik go. Sieć sprzedażowa właśnie uruchomiła kolejną opcję abonamentu dla wielu innych audiobooków.

Reklama

Za 19,99 zł dostaniemy dostęp do katalogu audiobooków, który obecnie liczy blisko 2400 tytuły. Przez 14 dni można skorzystać z okresu próbnego – przez ten czas nie grozi nam pobranie jakiejkolwiek opłaty. W sam raz na przesłuchanie jakiejś bardziej rozbudowanej pozycji. Wspomniana cena jest jednak promocyjna i będzie obowiązywać tylko do końca 2019 roku.

Jest jeszcze coś.

Reklama

Owszem, za miesiąc usługi Empiku zapłacimy 19,99 zł, ale tylko pod jednym warunkiem: musimy wykupić subskrypcję przed końcem tego roku, gdyż regularna cena tej usługi to 29,99 zł.

Mamy więc miesiąc na zastanowienie się, czy oferta Empiku nam odpowiada. Podobny abonament oferują przecież inne platformy umożliwiające dostęp do audiobooków, a sama Audioteka nie potrzebuje specjalnej promocji, by dostęp do pokaźnej biblioteki publikacji audio kosztował niecałe 20 zł. Tam z kolei spotykamy się z limitami.

Całość powiązana jest z aplikacją Empik go, dzięki której można przesłuchiwać zakupione audiobooki offline lub czytać e-booki na ekranie tabletu bądź smartfona (abonament obejmuje dostęp do usługi przez dwa urządzenia).

Więcej informacji znajdziecie w udostępnionym przez Empik regulaminie.

źródło: Empik dzięki AntyWeb