Emdoor Miso to ciekawy budżetowy tablet z Windowsem i Microsoft Office w pakiecie 20

Emdoor Miso to ciekawy budżetowy tablet z Windowsem i Microsoft Office w pakiecie

Ceny nowych tabletów są coraz niższe i teraz 100 dolarów to wystarczająca suma, żeby zakupić takie urządzenie. Nie ważne czy interesuje nas Android (Toshiba Encore 7), czy Windows (Emdoor I8080) – w ciągu następnych kilku miesięcy będziemy mogli przebierać w ofertach budżetowych konstrukcji. Jednym z nich jest Emdoor Miso.

Emdoor Miso został wyposażony w 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a za jego sprawne działania odpowiada 4-rdzeniowy Intel Atom Z3735G oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej (+slot na karty MicroSD), 11,1 WHr baterię, która według producenta wystarczy na 6 godzin korzystania z urządzenia oraz 2 aparaty po 2 megapiksele każdy. Ciekawostką jest fakt, że razem z nim dostaniemy roczną subskrypcję na Microsoft Office 365 Personal.

emdoor-miso_02

Tablet ma wejść do masowej produkcji w sierpniu tego roku. Cena nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale możemy spodziewać się bardzo taniego produktu, kosztującego około 100 dolarów. Mimo, że samo urządzenie nie wyróżnia się niczym specjalnym, to miłym akcentem jest pakiet Office. Nie sądzicie, że taki dodatek przydałby się również w innych tabletach?