Ematic eGlide XL Pro 2: 10” i Android 4.0 za $220 | Tabletowo.pl

Ematic eGlide XL Pro 2: 10” i Android 4.0 za $220

Dołącz do dyskusji 0

To już druga premiera dzisiejszego dnia. Jeśli to tempo się utrzyma, pod koniec dnia rynek będzie pełen tanich, lecz dobrych tabletów z Androidem 4.0. Nam to absolutnie nie przeszkadza, ponieważ duża liczba urządzeń zwiększa możliwości wyboru tego jedynego, wymarzonego i najbardziej odpowiadającego naszym potrzebom. Istnieje duża szansa, że będzie nim nowo zaprezentowany Ematic eGlide XL Pro 2, tablet za $219,99.

Pomimo niskiej ceny, Ematic eGlide XL Pro 2 ma 10-calowy ekran dotykowy, procesor 1GHz z układem graficznym 400MHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, którą łatwo można rozszerzyć za pomocą czytnika kart microSD do 32GB i 5GB miejsca w chmurze, system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich, wyjście HDMI oraz Wi-Fi.

Tablet nie oferuje dostępu do sklepu Google Play, lecz producent wyposażył go w zamiennik w postaci Ematic App Shop. Oprócz niego, na pokładzie eGlide XL Pro 2 znajdziemy czytnik książek Kobo eReader i asystenta głosowego EDAN („Ematic Digital Assistant & Navigator”), który odpowie na pytania o restauracje i seansy kinowe oraz umożliwi dyktowanie tekstu.

Tablet Ematic eGlide XL Pro 2 jest już dostępny w sklepach Amazon, Walmart oraz ShopNBC w cenie $219,99.

via Engadget

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona