Ematic Cinema Tab z 13,3-calowym ekranem i nóżką - Tabletowo.pl

Ematic Cinema Tab z 13,3-calowym ekranem i nóżką

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Ematic Cinema Tab z 13,3-calowym ekranem i nóżką Nowości

Tablety z wyświetlaczami o przekątnej 13,3″ wciąż stanowią niszę, w której próbuje się odnaleźć coraz więcej producentów elektroniki. Wśród nich jest również firma znana z budżetowego sprzętu, mianowicie Ematic. Jak się okazało również w jej portfolio pojawiło się tego typu urządzenie: Ematic Cinema Tab.

Trudno nie odnieść wrażenia, że jednym z głównych zastosowań 13-calowego tabletu może być oglądanie filmów. Nie bez powodu firma Ematic zdecydowała się na umieszczenie w tylnej części obudowy specjalnej nóżki umożliwiającej postawienie Cinema Tab pod odpowiednim do oglądania kątem. Nie bez kozery zresztą sprzęt nosi taką, a nie inną, nazwę…

Sprzęt został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, akumulator o pojemności 10000 mAh oraz wyświetlacz o przekątnej 13,3″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Oferuje również slot kart microSD, dwa porty USB, WiFi oraz Androida w wersji 4.1 Jelly Bean.

Ematic Cinema Tab można już kupić na stronie Adorama za 300 dolarów oraz na gettington za 350 dolarów (aktualizacja: link przestał działać). Trudno powiedzieć skąd bierze się różnica w cenie – w obu przypadkach oferowane jest to samo urządzenie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona