Ellipsis 7 - pierwszy tablet Verizon. Z 4G. Za 250 dolarów - Tabletowo.pl

Ellipsis 7 – pierwszy tablet Verizon. Z 4G. Za 250 dolarów

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Ellipsis 7 - pierwszy tablet Verizon. Z 4G. Za 250 dolarów Nowości

Raz na jakiś czas mamy do czynienia z brandowaniem urządzeń elektronicznych przez operatorów sieci komórkowych. Najczęściej zdarza się to w Ameryce i w dodatku w przypadku smartfonów, ale nie tylko. Doskonałym tego przykładem jest tablet Verizon Ellipsis 7, który – jak łatwo zgadnąć – rozszerzył właśnie tabletową ofertę sieci Verizon. I, jak się dowiedzieliśmy, jest to pierwszy, ale nie ostatni, przedstawiciel rodziny Ellipsis.

Jako że na urządzeniu widnieje logo sieci komórkowej, trudno, by nie oferowało możliwości bycia online w miejscach objętych zasięgiem. W związku z tym oferuje 4G LTE (spokojnie można powiedzieć, że 3G w Ameryce to już poprzednia epoka). Jak prezentują się jego pozostałe parametry?

Ellipsis 7 pracuje dzięki czterordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 1,2GHz, a jego systemem operacyjnym jest Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Za wyświetlane treści odpowiada 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a za czas działania – akumulator o pojemności 4000 mAh.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, kamerka do połączeń wideo, frontowe głośniki oraz port microUSB. Nie mamy żadnych informacji odnośnie obecności na pokładzie sprzętu GPS, Bluetooth oraz wyjścia HDMI.

Koszt Verizon Ellipsis 7 to 250 dolarów. Osoby podpisujące 2-letnią umowę z operatorem będą go mogły nabyć o 100 dolarów taniej.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona