Elephone S8 na nowym zdjęciu. Jak Wam się podoba klon Xiaomi Mi Mix? 17
Elephone S8

Elephone S8 na nowym zdjęciu. Jak Wam się podoba klon Xiaomi Mi Mix?

To wręcz „naturalne”, że producenci „zgapiają” od siebie nawzajem. Elephone jest jednak przypadkiem, który za nic ma jakiekolwiek sentymenty i po prostu bezczelnie kopiuje urządzenia swoich konkurentów. Po Elephone S7 i Elephone R9 przyszedł czas na Elephone S8. Chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, skąd czerpano „inspirację”?

Elephone zapowiedziało „swoją” nadchodzącą nowość już w listopadzie 2016 roku. Chińczycy nie zdradzili jednak planowanego terminu premiery, jednak ten zbliża się nieuchronnie. Sugeruje to poniższe zdjęcie, które daje do zrozumienia, że pierwsze prototypy są już gotowe (o ile to nie atrapa – a tak też może być). Rozpoczęcie masowej produkcji wydaje się więc już tylko kwestią czasu.

Jak widać, Elephone S8 będzie dość wierną kopią Xiaomi Mi Mix. Producent nie udaje nawet, że jest to jego autorski projekt – wystarczy spojrzeć na tapetę. Wygląda „dziwnie” znajomo, prawda? Jedyną właściwie zmianą jest umieszczenie prostokątnego klawisza z zapewne zatopionym weń czytnikiem linii papilarnych na przodzie. Ramka, na której się znajduje, wydaje się też nieco grubsza niż ta, w pierwowzorze.

Elephone S8 na nowym zdjęciu. Jak Wam się podoba klon Xiaomi Mi Mix? 18
Elephone S8

Jeżeli zaś chodzi o specyfikację, to nieoficjalnie mówi się o 6-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości Full HD (1080×1920), dziesięciordzeniowym procesorze MediaTek Helio X27 z układem graficznym Mali-T880 MP4 oraz 128GB pamięci wewnętrznej.

Źródło: GizChina.it przez AndroidPure