Elephone S8 może być nawet ciekawszy niż Xiaomi Mi Mix | Tabletowo.pl

Elephone S8 może być nawet ciekawszy niż Xiaomi Mi Mix

Dołącz do dyskusji 0

Elephone wypuściło niedawno na rynek modele Elephone S7 i Elephone R9, które są wiernymi kopiami – odpowiednio – Samsunga Galaxy S7 Edge i Oppo R9. Pierwszy z ww. niedługo doczeka się następcy, ale my już teraz wiemy, jak będzie on wyglądał.

Wszelkie skojarzenia z Xiaomi Mi Mix są jak najbardziej słuszne i nieuniknione. Elephone S8 również nie ma ramek po bokach i nad wyświetlaczem, ponieważ zachodzi on na ww. krawędzie urządzenia. Niezbyt szeroki pasek znalazł się tylko poniżej ekranu, ale jedyne, co na nim umieszczono, to… napis Elephone.

Tył Elephone S8 jest równie intrygujący. Mimo że zamazany, to i tak widoczny jest podwójny aparat główny (sensory ułożono jeden pod drugim) oraz pojedyncza dioda doświetlająca. Oprócz tego, na pleckach smartfona nie ma już nic istotnego, poza logo producenta i wymaganymi oznaczeniami.

OK, ale co z czytnikiem linii papilarnych? Komponent ten MUSI znaleźć się na wyposażeniu Elephone S8. Czyżby więc Chińczycy ukryli go pod taflą wyświetlacza? Z informacji, przekazanych przez producenta, wynika, że tak. Elephone chwali się też przy okazji, że będzie pierwszą firmą, która wprowadzi to w życie.

Dokładna specyfikacja Elephone S8 nie jest jeszcze znana. Na obecną chwilę wiemy tylko, że smartfon zostanie wyposażony m.in. w dziesięciordzeniowy procesor i 128GB pamięci wewnętrznej oraz że zaoferuje „bardzo rozbudowane możliwości fotograficzne”.

Źródło: Elephone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona