Elephone podobno szykuje prawdziwego potwora - Tabletowo.pl

Elephone podobno szykuje prawdziwego potwora

Dołącz do dyskusji 0

Czas na p-p-przecieki! Jeden z użytkowników serwisu Weibo opublikował zestaw informacji o urządzeniu, nad którym rzekomo pracuje obecnie Elephone. Zgodnie z danymi, ma to być smartfon z dwustronnie zakrzywionym wyświetlaczem AMOLED i obudową Glass 3D.

Wygląd robi wrażenie, jednak sprzętowo urządzenie ma być równie okazałe. W środku ma pracować procesor Media Tek Helio X30 wykonany w 10-nm procesie litograficznym, wspierany przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej. Taka specyfikacja, o ile się potwierdzi, pozwoli nowemu urządzeniu Elephone stanąć w szranki z najlepszymi smartfonami świata.

Tabletowo.pl Elephone podobno szykuje prawdziwego potwora Chińskie Ciekawostki Smartfony

Trudno zweryfikować prawdziwość tych rewelacji, zwłaszcza, że pierwsze smartfony z Helio X30 mają się pojawić najwcześniej na wiosnę 2017 roku, a tu widzimy całkiem ładny i wyglądający na kompletny, render urządzenia. Może to tylko fantazja grafika, który podmienił czytnik linii papilarnych z Samsunga na logo Elephone? Z drugiej strony taka premiera nie dziwiłaby jakoś specjalnie – firma znana jest z kopiowania wyglądu urządzeń od konkurencji – Elephone S7 jest praktycznie klonem Samsunga Galaxy S7 Edge.

źródła: gizchina.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona