Elephone P25 z 2,5 GHz procesorem złapany na wideo | Tabletowo.pl

Elephone P25 z 2,5 GHz procesorem złapany na wideo

Dołącz do dyskusji 0

Elephone to firma, która w wielu krajach – w tym i w Polsce – dopiero pracuje na swoją renomę. Ma już ona na swoim koncie kilka udanych konstrukcji, a jedną z nowości, która ma dopiero ujrzeć światło dzienne jest model P25.

Jest to już druga publikacja na łamach Tabletowo, która dotyczy Elephone’a P25. W styczniu Kasia Pura poświęciła urządzeniu nieco czasu, ale po jej publikacji słuch o P25-tce zaginął. Do dzisiaj, bowiem za sprawą GizChina możemy zaprezentować Wam wideo, na którym widać Elephone’a w akcji. Użytkownik pokazuje nam kolejne informacje z Antutu, efektem czego możemy także przedstawić Wam prawdopodobną specyfikację urządzenia.

Smartfon ma posiadać procesor MediaTek Helio P25, 6 GB RAM-u oraz 64 GB na pliki użytkownika. Urządzenie ma ekran o przekątnej 5,5 cala, pracujący w rozdzielczości FullHD. AnTuTu sugeruje też, że optyka aparatu będzie mieć matrycę 21 Mpx. Bateria? Na papierze jest całkiem nieźle, bowiem benchmark podaje wartość 3600mAh. Dobrego wrażenia dopełnia głośnik wspierający Hi-Fi.

Miłym akcentem jest obecność pasma LTE B20, czyli 800MHz. Nie zabraknie modułu Bluetooth 4.0, GPS, dwuzakresowego WiFi 802.11a/b/g/n oraz 3.5 mm jacka audio.

Cena? Korzystna. 199,90 USD, czyli mniej więcej 780 złotych.

źródło: gizchina, Elephone Mobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona