Elephone wypuści na rynek 6-calowy smartfon z podwójnym aparatem - Tabletowo.pl

Elephone wypuści na rynek 6-calowy smartfon z podwójnym aparatem

Dołącz do dyskusji 0

Elephone zapowiada kolejny, po Elephone Z1Elephone S8, smartfon – Elephone Max. Według informacji, przekazanych przez producenta, urządzenie zostanie wyposażone w 6-calowy wyświetlacz oraz podwójny aparat główny.

Z renderów możemy się jeszcze dowiedzieć, że Elephone Max będzie miał też czytnik linii papilarnych na pleckach. To jednak nie jest żadnym zaskoczeniem, ponieważ większość nowo debiutujących smartfonów (a w szczególności tych, od chińskich producentów) oferuje to rozwiązanie.

Wiemy także, że Elephone Max ma pracować pod kontrolą Androida 7.0 Nougat. Można mieć więc pewność, że użytkownicy dostaną do dyspozycji funkcję dzielenia ekranu (jest to natywna opcja tej wersji systemu). To dobrze, ponieważ jej brak w 6-calowym smartfonie byłby po prostu zbrodnią i marnotrawstwem potencjału tego urządzenia.

Elephone w zapowiedzi wspomina również, że podwójny aparat główny w Elephone Max nie tylko ma mieć dwa obiektywy, ale także… Tak, tutaj pozostawiono puste miejsce, więc nie wiadomo, czego możemy się spodziewać. Możliwości jest wiele, ale raczej nie liczyłbym na OIS (optyczną stabilizację obrazu), ani obiektyw szerokokątny.

Producent zapewnia przy okazji, że Elephone Max będzie „opłacalnym smartfonem w bardzo atrakcyjnej cenie”, czyli w sumie nic nowego, ponieważ większość propozycji z Chin może się pochwalić świetnym stosunkiem ceny do jakości.

Źródło: Elephone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona