Elephone zaprezentuje w końcu również coś „swojego” | Tabletowo.pl

Elephone zaprezentuje w końcu również coś „swojego”

Dołącz do dyskusji 0

Elephone w ostatnim czasie niezbyt się popisało. Chińczycy z dumą chwalą się swoimi dwoma nowymi modelami – Elephone S7 i Elephone R9. Problem w tym, że są to perfidne kopie – odpowiednio – Samsunga Galaxy S7 Edge i Oppo R9. Producent chyba jednak w końcu się opamiętał i postanowił stworzyć coś „swojego”.

Elephone zapowiedziało kolejną nowość – Elephone C1. Opublikowano też od razu jej rendery. Może i nie jest to jakiś specjalnie urodziwy smartfon, ale na pewno nie jest bezczelną kopią bestsellera konkurenów, jak ma to miejsce w przypadku Elephone S7 i Elephone R9.

Elephone zdradziło też kilka informacji na temat Elephone C1. Zostanie on wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920, ppi=401), aparat główny z podwójną diodą doświetlającą oraz wielofunkcyjny czytnik linii papilarnych. Smartfon ma być dostępny w złotej i ciemnoniebieskiej wersji kolorystycznej.

Elephone C1

Elephone C1

To na razie wszystko, co wiemy na temat tego urządzenia. Producent jednak obiecał, że już wkrótce zdradzi więcej informacji. I dopiero wtedy będzie można ocenić, czy Elephone C1 zapowiada się na ciekawą propozycję. Wiele też zależy od ceny, ponieważ w przypadku chińskich marek to ona jest kartą przetargową.

Źródło: Elephone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona