eleMount debiutuje w serwisie Kickstarter | Tabletowo.pl

eleMount debiutuje w serwisie Kickstarter

Dołącz do dyskusji 0

Osoby chcące kupić statyw bądź uchwyt do tabletu kierują się w trakcie poszukiwań takimi kryteriami jak funkcjonalność, jakość wykonania czy cena. Mało kto zwraca uwagę na walory estetyczne tego typu akcesoriów. Większość z nich i tak wygląda bowiem niemal identycznie. Na tle tego wszystkiego wyraźnie wybija się eleMount, statyw do urządzeń mobilnych, który zadebiutował niedawno na platformie finansowania społecznościowego Kickstarter.

eleMount łączy w sobie niezwykle dużą funkcjonalność z wysoką jakością wykonania i stylowym designem. Akcesorium wyposażono w dwa krążki wykonane z lepkiego materiału nazwanego przez producenta elePad (bliżej nieokreślony poliuretan). Reaguje on na siłę nacisku, dzięki czemu im mocniej przyciśniemy do niego tablet, tym lepiej będzie się on trzymać. Producent zapewnia również, że substancja nie zostawia żadnych śladów. Dodatkowo, pod jednym z krążków znajdziemy miejsce na przykręcenie eleMount do standardowego statywu fotograficznego. Niestety, duża funkcjonalność i ciekawy design przekładają się na dość wysoką cenę produktu. Osoby, które wesprą projekt na platformie Kickstarter, mogą nabyć go za 60 dolarów. Kiedy trafi do sprzedaży cena będzie wyższa o niemal 20 dolarów.

Mimo dość wygórowanej kwoty, jaką trzeba zapłacić za eleMount, chętnych do zakupu nie brakuje. Biorąc pod uwagę fakt, iż zebranie kwoty wymaganej do sfinansowania projektu (10000 dolarów) zabrało jego twórcom ledwie pięć godzin, a nabywców jest z dnia na dzień coraz więcej (w chwili gdy piszę te słowa na koncie projektu znajduje się ponad 55000 dolarów a do jego zakończenia zostały jeszcze dwa miesiące), to bez wątpienia można nazwać eleMount kolejnym „złotym dzieckiem” serwisu Kickstarter.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona