Brak pomysłu na świąteczny prezent spędza Ci sen z powiek? Koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem! | Tabletowo.pl

Brak pomysłu na świąteczny prezent spędza Ci sen z powiek? Koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem!

Dołącz do dyskusji 0

Uczucia można okazywać na wiele sposobów i z wielu okazji (a najlepiej bez nich). Wychodzę z założenia, że każdy moment czy pretekst jest dobry, by pokazać, że nam zależy na drugiej osobie. Oczywiście, obecność obok jest najcenniejszym darem, ale małe podarki jeszcze nikomu nie zaszkodziły. I właśnie dlatego w Wasze ręce oddaję dziś prezentownik, a może raczej świąteczny magazyn, w którym znajdziecie ponad 150 pomysłów na elektroniczne prezenty – dla najbliższych lub samych siebie.

Wraz z pozostałymi członkami redakcji Tabletowo postawiliśmy sobie za cel, by wybrać najciekawsze urządzenia i akcesoria w poszczególnych przedziałach cenowych, spośród których będziecie mogli wyselekcjonować te najlepiej spełniające Wasze potrzeby. Mam wielką nadzieję, że forma materiału przypadnie Wam do gustu.

Nie ukrywam, że publikacja jest dużo bardziej obszerna, niż pierwotnie planowałam. Ale im dłużej ją przygotowywaliśmy, tym więcej wartościowych treści do niej trafiało. I tak, zamiast prezentowej pigułki, możecie zapoznać się ze świątecznym magazynem pełnym pomysłów na tegoroczne elektroniczne czy też gadżetowe prezenty.

Skupiliśmy się na czterech gałęziach rynku: smartfonach, większych urządzeniach z dotykowym ekranem (tabletach, hybrydach, laptopach), wearables i wszelkiej maści akcesoriach do smartfonów, a także smart home.

Obiecuję, że jest przygotowany przez nas świąteczny magazyn jest zdecydowanie warty uwagi!

A, i na koniec jeszcze ważna uwaga. Nasz świąteczny magazyn możecie czytać w formie magazynu – poniżej lub pobrać go na swoje urządzenie. W drugim przypadku, po kliknięciu na poniższą okładkę, wystarczy na dolnym pasku kliknąć drugą ikonę z prawej.

Pamiętajcie, proszę, że będzie nam bardzo miło, jeśli podzielicie się tą publikacją ze swoimi znajomymi – czy to na Facebooku, czy na Twitterze. Ale nie, nie musicie tego robić ;).

kliknij, aby pobrać

[real3dflipbook id=”1″]

Partnerem publikacji jest ASUS.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona