Ekoore Python S z trzema systemami: Androidem, Windowsem i Ubuntu - Tabletowo.pl

Ekoore Python S z trzema systemami: Androidem, Windowsem i Ubuntu

Tabletowo.pl Ekoore Python S z trzema systemami: Androidem, Windowsem i Ubuntu Ciekawostki Nowości

Jeśli mając tablet czujesz się ograniczony jednym systemem operacyjnym, firma Ekoore przygotowała propozycję z myślą właśnie o Tobie. Urządzenie Python S, bo o nim mowa, oferuje trzy platformy: Ubuntu, Androida 3.2 oraz Windows 7. Zainteresowani? To może jeszcze wspomnę na początek, że koszt modelu to 499 euro, oczywiście w najtańszej konfiguracji, czyli z dwoma systemami – Ubuntu i Androidem 3.2. Najtańsza wersja z trzema systemami kosztuje 619 euro.

Ekoore Python S został wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz pojemnościowy o rozdzielczości 1024×600 pikseli, który można obsługiwać rysikiem (co zobaczycie na poniższym wideo), natomiast pracuje dzięki procesorowi Intel Atom N455 o taktowaniu 1.6GHz z grafiką GMA 3150.

Dzięki umieszczeniu w obudowie dwóch portów USB, można do tabletu podłączyć myszkę i klawiaturę, co rozszerza jego możliwości. Dodatkowo sprzęt posiada SSD o pojemności 16/32/64GB, 1/2GB RAM, WiFi, GPS, 3G (dodatkowo płatne 108 euro), slot kart microSD, miniVGA, Bluetooth (dodatkowo płatny 79 euro), akumulator o pojemności 3200 mAh mający pozwalać na pięć godzin pracy oraz kamerkę 1,3 Mpix.

Jeśli jesteście zainteresowani tym modelem, zapraszam do obejrzenia wideo z Ekoore Python S w roli główniej?

Na stronie producenta możemy przeczytać, że cena podstawowa, tj. 499 euro, zawiera tylko dwa systemy: Ubuntu i Androida 3.2. Jeśli chcemy dodatkowo Windowsa, musimy dopłacić odpowiednią kwotę w zależności od wersji systemu:
– Home Premium +120,40 euro,
– Professional +152,40 euro,
– Ultimate +212,80 euro.
Jeśli więc komuś zależy na tablecie z trzema systemami, powiedzmy Windowsie 7 Home Premium, 3G, Bluetooth, 1GB RAM i SD 16GB, musi zapłacić 806 euro.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona