EE zaprezentowało nowy tablet z LTE – Harrier Tab | Tabletowo.pl

EE zaprezentowało nowy tablet z LTE – Harrier Tab

Dołącz do dyskusji 0

Rynek tanich tabletów z LTE jest dosyć ubogi. Nic dziwnego, że kolejne firmy starają się wprowadzać właśnie takie urządzenia, które są często poszukiwane przez potencjalnych kupujących. Tym razem taką nowość można spotkać w sklepach EE, gdzie wprowadzono Harrier Tab.

EE Harrier Tab to uzupełnienie gamy produktów z serii Harrier. Najnowszy model tej rodziny wyróżnia się bardzo dobrą specyfikacją, która powinna ukontentować większość użytkowników. Ośmiocalowy wyświetlacz ma rozdzielczość Full HD, co przekłada się na rozsądne „upakowanie” pikseli.

Z kolei wszystkie polecenia będzie przetwarzać ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 615. Jak na urządzenie ze średniej półki to bardzo dobre SoC, w dodatku uzupełnione przez 2 GB pamięci operacyjnej. Oprócz tego Harrier Tab ma aparaty 8 i 2 Mpix, baterię 4650 mAh oraz 16 GB pamięci wbudowanej, a także slot na karty microSD. Warto wspomnieć o obecność LTE Cat. 4; preinstalowany będzie Android 5.1 Lollipop.

Harrier Tab jest dostępny w sklepie internetowym EE, gdzie można kupić w cenie 199,99 funtów. Całkiem niezła cena, jak na tablet ze Snapdragonem 615, ekranem 8″ Full HD oraz obsługą LTE Cat. 4.

źródło: EE przez Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona