EA zoptymalizuje swoje gry dla nowego Nexusa 7 | Tabletowo.pl

EA zoptymalizuje swoje gry dla nowego Nexusa 7

Dołącz do dyskusji 0

Debiut nowego Nexusa 7 to duży krok naprzód względem poprzedniej edycji urządzenia. Poza mocniejszym procesorem i większą ilością pamięci RAM, na główny plan wysuwa się z całą pewnością piękny ekran Full HD. PPI na poziomie 323, dobra matryca, domyślam się że również bardzo dobry panel dotykowy: takie urządzenie nadaje się świetnie zwłaszcza dla maniaków gier. Wiedzą o tym też producenci oprogramowania: studio Electronic Arts zapowiedziało optymalizację wielu swoich tytułów dla nowego urządzenia Google. Nie wszystkie z nich porywają, ale ważne, że deweloperzy się starają.

EA ma poprawić 19 gier w swoim portfolio, by te mogły działać i wyglądać jak najlepiej na nowym Nexusie. Lista jest więc dość długa już na starcie, a możliwe że jeszcze się powiększy. Jakie tytuły zostaną zoptymalizowane jako pierwsze? Zerknijmy na listę:

The Simpons: Tapped Out

Real Racing 3

The Sims Freeplay

Bejewled Blitz

Tetris Blitz

Theme park

World Series Of Poker

Tetris (2011)

Scrabble

Plants VS. Zombies

The Game Of Life

Monopoly Millionaire

Monopoly Hotels

Bejewled 2

Madden NFL 12

Need for Speed Shift

SPY mouse

Surviving High School

Supreme Heroes

Chociażby Real Racing 3 brzmi bardzo kusząco, bowiem na ekranie o dużej rozdzielczości gra w ten tytuł powinna być prawdziwą przyjemnością. Nieco przykurzone Need fof Speed Shift czy Plants vs. Zombies też ucieszą jeszcze niejednego gracza, dopasowane do wyższej rozdzielczości. Brakuje na liście kilku tytułów, takich jak np. NFS Most Wanted, jednak być może kanadyjskie studio zdecyduje się poprawić resztę gier z czasem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona