E-booki bez limitów za 19 złotych miesięcznie w Legimi - Tabletowo.pl
Ważne

E-booki bez limitów za 19 złotych miesięcznie w Legimi

Tabletowo.pl E-booki bez limitów za 19 złotych miesięcznie w Legimi Aplikacje Ciekawostki Nowości

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wraz z rozwojem rynku nowych technologii, w nasze ręce trafia coraz mniej książek papierowych. Nic więc dziwnego, że dostawcy treści elektronicznych dwoją się i troją, by zaproponować swoim klientom ciekawe oferty. Poznańska firma Legimi wychodzi wszystkim zwolennikom czytania na urządzeniach mobilnych naprzeciw, udostępniając usługę Czytaj bez limitu.

W ramach usługi, w ciągu miesiąca można przeczytać dowolną liczbę tytułów (nie można ich ściągnąć, dostępne są jedynie w aplikacji Legimi), a jej koszt jest ciągle stały i wynosi 19 złotych miesięcznie. W księgarni Legimi znajduje się obecnie ponad 5000 e-booków od ok. 200 polskich wydawców (w tym bestsellery i nowości).  Co ciekawe, firma udostępniła również możliwość przetestowania oferty, dzięki czemu każdy może skorzystać z tygodniowego okresu próbnego.

W pierwszej kolejności z Czytaj bez limitu mogą skorzystać użytkownicy iPadów, dzięki bezpłatnej aplikacji Legimi (link do AppStore). W najbliższym czasie zostanie udostępniony program również na iPhone’a, a także Androida i Windowsa.

Trudno nie zgodzić się ze słowami Mikołaja Małaczyńskiego, prezesa zarządu Legimi:

Wprowadzenie usługi Czytaj bez limitu jest kamieniem milowym nie tylko w rozwoju Legimi, ale także rynku książki w Polsce. Dotychczas jedną z kluczowych barier dla konsumentów były wysokie ceny ebooków. Wprowadzony model znosi to ograniczenie. Jak wynika z zaprezentowanego na Targach Książki w Krakowie raportu Legimi, użytkownicy iPadów są najchętniej kupującymi i najbardziej zaczytanymi użytkownikami wśród posiadaczy tabletów i smartfonów – dodaje.

Z myślą o czytelnikach korzystających z innych urządzeń niż iPad, Legimi przygotowało przez najbliższe dwa tygodnie przecenę większości tytułów o 20%, a dla niektórych obniżki sięgają 40 lub nawet 50%. Ebooki zamówione w Legimi w tradycyjnym modelu można czytać na e-czytnikach (w tym Kindle), tabletach i smartfonach, działających w systemach operacyjnych iOS, Android i Windows Phone oraz na komputerach PC – dowiadujemy się z informacji prasowej.

Tabletowo.pl E-booki bez limitów za 19 złotych miesięcznie w Legimi Aplikacje Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl E-booki bez limitów za 19 złotych miesięcznie w Legimi Aplikacje Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl E-booki bez limitów za 19 złotych miesięcznie w Legimi Aplikacje Ciekawostki Nowości   Tabletowo.pl E-booki bez limitów za 19 złotych miesięcznie w Legimi Aplikacje Ciekawostki Nowości

źródło: Legimi.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona