Dziś (30.11.) Dzień Darmowej Dostawy - Tabletowo.pl

Dziś (30.11.) Dzień Darmowej Dostawy

Tabletowo.pl Dziś (30.11.) Dzień Darmowej Dostawy Ciekawostki Nowości

Wszyscy ludzie na całej ziemi, jakiejkolwiek narodowości by nie byli, lubią dostawać coś za darmo. W Stanach Zjednoczonych od 2008 roku organizowana jest akcja Free Shipping Day, która była inspiracją do stworzenia jej polskiego odpowiednika – Dnia Darmowej Dostawy. Jeśli więc mieliście coś upatrzonego w którymś ze sklepów internetowych, dziś (tj. 30.11.2011) jest okazja, by nie zapłacić za koszt przesyłki. Trzeba jednak pamiętać, że w akcji biorą udział wybrane sklepy internetowe.

Jak już wspomniałam, Dzień Darmowej Dostawy jest inspirowany akcją Free Shipping Day znaną z USA. W Polsce na pomysł zorganizowania podobnej akcji wpadł Krzysztof Bartnik – z serwisu eKomercyjnie.pl. Akcja Dzień Darmowej Dostawy ma na celu zachęcenie do zakupów przez internet i postrzegania ich jako wygodnej, bezpiecznej oraz atrakcyjnej cenowo formy zakupów.

Nieistotne czy wejdziecie w posiadanie wielkiej lodówki, odkurzacza czy książki – wszystko zakupione w dniu dzisiejszym w wybranych sklepach dostaniecie do domu całkowicie bezpłatnie. W dodatku nie jest ważna także wartość transakcji, sposób dokonania płatności czy dostawy.

Dzień Darmowej Dostawy obowiązuje 30 listopada. W akcji bierze udział bardzo wiele sklepów – wśród nich możemy znaleźć zarówno duże firmy, jak: Cortland, Sferis, Vobis, mixelectronics czy Euro, ale także mnóstwo mniejszych. Lista sklepów, w których w dniu dzisiejszym dostawa jest darmowa, dostępna jest na stronie Dnia Darmowej Dostawy.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona