Singles’ Day w grupie x-kom. Startuje II edycja Festiwalu Zakupów

Akcja partnerska

8 listopada startuje wielkie święto promocji w sklepach grupy x-kom. Festiwal Zakupów rusza po raz drugi. Warto śledzić sytuację, by nie przegapić promocji na upatrzony sprzęt.

W najbliższy piątek kolejna edycja Festiwalu Zakupów zostanie zainaugurowana akcją Singles’ Day. Co to takiego?

Reklama

O co chodzi w Singles’ Day?

Dzień Singla jest w Chinach bardziej popularny niż przyjęty już od kilku lat Black Friday. To czas, w którym w sklepach rozpoczyna się prawdziwe szaleństwo – obniżają one ceny różnych produktów i przygotowują dla chętnych specjalne okazje. A zaczęło się od czterech studentów z Nanjing, którzy w 1993 roku stwierdzili, że single zasługują na swoje święto. Pomysł spodobał się zarówno Chińczykom, jak i sprzedawcom, którzy aby umilić celebrowanie stanu wolnego, rokrocznie prześcigają się w tworzeniu najlepszych ofert promocyjnych.

Dzień Singla w sklepach x-kom, al.to oraz combat.pl

W ubiegłym roku Singles’ Day rozpoczęto obchodzić także w Polsce. W poszukiwaniu okazji nie trzeba już więc szperać po chińskich stronach. Grupa x-kom przygotowała sporo produktów, które z tej okazji będzie można zakupić w niższych cenach. Oferty dotyczą sklepów x-kom, al.to i combat.pl.

Propozycje na Singles’ Day od x-kom:

Propozycje na Singles’ Day od al.to:

Propozycje na Singles’ Day od combat.pl:

II edycja Festiwalu Zakupów obejmie wszystkie sklepy x-kom

Dzień Singla rozpoczyna II edycję Festiwalu Zakupów w sklepach z grupy x-kom już w piątek 8 listopada 2019 o godzinie 7:00. Promocja będzie trwała przez 3 kolejne dni, czyli do 11 listopada 2019. Jak zapewne zauważyliście, powyżej nie zamieszczono żadnych kodów rabatowych .To dlatego, że pojawią się one na oficjalnej stronie promocji, w momencie jej rozpoczęcia. Liczba produktów w promocji jest ograniczona, więc warto być na bieżąco.

Festiwal Zakupów będzie kontynuowany w ramach Czarnego Piątku oraz Cyber Monday.

artykuł powstał przy współpracy z x-kom