Dzień Dziecka z Tabletowo.pl - kody na Bajki Polskie na iOS - Tabletowo.pl

Dzień Dziecka z Tabletowo.pl – kody na Bajki Polskie na iOS

Tabletowo.pl Dzień Dziecka z Tabletowo.pl - kody na Bajki Polskie na iOS Aplikacje Nowości

Dziś wyjątkowy dzień w ciągu roku dla wszystkich dzieci – tych młodszych i tych starszych. Z racji Dnia Dziecka wraz z wrocławską firmą PGS Software postanowiliśmy nieco poprawić Wam humor w ten pochmurny dzień. A właściwie Waszym pociechom. Do rozdania mamy dziewięć kodów na bajki dostępne w serii Bajki Polskie na iOS.

Dzieci mogą poznawać treść bajek w dwóch trybach: czytania oraz słuchania. Charakterystyczne oprogramowanie iPada umożliwia najmłodszym intuicyjne i wygodne przewracanie kartek w sposób podobny do tradycyjnej książeczki.

Jak informuje wspomniana firma, ze względu na duże zainteresowanie, projekt bardzo się rozwinął i teraz może pochwalić się nie tylko nowymi tytułami bajek, ale również interaktywnymi Puzzlami oraz nową kategorią książeczek edukacyjnych (np. „Lwy i inne dzikie zwierzęta” , „Świnie i inne zwierzęta hodowlane”, „Wozy strażackie i inne pojazdy ratunkowe”, „Koparki i inne”).

Tak, jak wspomniałam, mamy dziewięć kodów do rozdania na trzy różne książeczki. Działamy z zasadą – kto pierwszy, ten lepszy. Mam tylko prośbę, abyście pisali w komentarzach, których kodów użyliście, żeby inni mieli ułatwione zadanie i nie próbowali z tymi, które już zostały wykorzystane.

Jak skorzystać z kodu?

Na komputerze:
iTunes -> prawy górny róg -> Redeem

Na iPadzie:
iTunes -> zakładka featured > na samym dole Redeem

Paweł i Gaweł:
HTRJMLN6F7W4
TW34PW4XNET4
JENXT4RWF3JK

Kaczka Dziwaczka:
JHPF6LR36XP3
J3YXXKXMF977
WXJ6YH4HP9PF

Siedmiomilowe buty:
3T4MATLY9E7T
6RXR6RTWNW4H
HT3RMFTKH4T9

Tabletowo.pl Dzień Dziecka z Tabletowo.pl - kody na Bajki Polskie na iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Dzień Dziecka z Tabletowo.pl - kody na Bajki Polskie na iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Dzień Dziecka z Tabletowo.pl - kody na Bajki Polskie na iOS Aplikacje Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona