Xiaomi w Dzień Dziecka. 10% wartości każdego zakupu z warszawskiego Mi Store powędruje do domu dziecka | Tabletowo.pl

Xiaomi w Dzień Dziecka. 10% wartości każdego zakupu z warszawskiego Mi Store powędruje do domu dziecka

Dołącz do dyskusji 0

Autoryzowany salon Mi Store z urządzeniami Xiaomi w warszawskim centrum handlowym Arkadia będzie świętował Dzień Dziecka w szczególny sposób. 1 czerwca 10% wartości każdego zakupu dokonanego w sklepie zostanie przekazane na dom dziecka. Ponadto, tego dnia w Mi Store będzie można spotkać się z Karoliną Pilarczyk – mistrzynią driftu i ambasadorką Xiaomi.

Mi Store w warszawskiej Arkadii cieszy się sporym zainteresowaniem odwiedzających. Pełnoprawny salon, nie przypominający już tylko wysepki na środku pasażu, przyciąga wielu klientów – zwłaszcza w czasie promocji. Dystrybutor Xiaomi w Polsce, ABC Data, jest naprawdę zadowolony z działania sklepu. Dlatego na Dzień Dziecka postanowiono zaplanować coś wyjątkowego.

„Mi Store w centrum handlowym Arkadia działa od dwóch tygodni i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z liczby klientów, którzy codziennie nas odwiedzają, jak i z wyników sprzedażowych. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać część zysków, by pomóc potrzebującym”
– Łukasz Łyżwa, Xiaomi Business Unit Director w ABC Data

10% z każdego zakupu dokonanego 1 czerwca w warszawskim Mi Store, niezależnie od kwoty transakcji, zostanie przekazane Domowi Dziecka Nr 4 w Warszawie przy ul. Łukowskiej 25. W ten sposób Xiaomi i ABC Data wspierają dzieci, które znalazły się w niezwykle trudnej sytuacji życiowej.

Dodatkowo, w godz. 13-16 w salonie będzie można spotkać się z Karoliną Pilarczyk – Królową Polskiego Driftu i ambasadorką Xiaomi, aby porozmawiać i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Przy wejściu do centrum handlowego wystawiony zostanie sportowy samochód Karoliny.

To świetna okazja, żeby zaopatrzyć się w jakiś sprzęt Xiaomi i przy okazji zyskać świadomość, że pieniądze z zakupu nie trafią tylko do kieszeni dystrybutora.

Oczywiście równie dobrze nie musimy kupować żadnego urządzenia. Żeby pomóc dzieciakom z Łukowskiej „czwórki”, nie warto czekać do 1. czerwca. Możemy kontaktować się bezpośrednio z Domem Dziecka lub złożyć datek za pośrednictwem jednej z Fundacji zajmujących się wspieraniem takich placówek.

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona