Dzięki Panasonicowi będziesz mógł usunąć nieprzyjemny zapach z butów | Tabletowo.pl

Dzięki Panasonicowi będziesz mógł usunąć nieprzyjemny zapach z butów

Dołącz do dyskusji 0

Pewnie znacie ten problem, kiedy kupujecie nowe buty, cieszycie się z nich, sporo w nich chodzicie i po jakimś czasie zaczyna się z nich wydobywać nieprzyjemny zapach. Dzięki nowemu gadżetowi do Panasonica już nigdy nie będziecie mieli z tym problemu. 

Panasonic MS-DS100 to specjalne urządzenie do usuwania zapachu z butów, które wykorzystuje do tego kilka specjalnych technologii, między innymi nanoe X. Nie jest to pierwsza firma, która wpadła na pomysł stworzenia tego typu wynalazku. Ta jednak wyróżnia się zastosowaniem elektronicznych rozwiązań, bo większość konkurencji korzysta ze zwykłych dezodorantów, które nie zawsze są skuteczne w walce z zapachem w butach sportowych.

fot. Panasonic

Jak to działa? Urządzenie należy naładować lub podłączyć do prądu i odpowiednio ustawić na butach. Za pomocą nowatorskiej technologii nanoe X i cząsteczek jonów, które zostają rozproszone, w butach zostaje usunięty zapach. Niestety, proces ten nie jest szybki, gdyż trwa od pięciu do siedmiu godzin. Producent twierdzi, że zazwyczaj do całkowitego usunięcia powinien wystarczyć tryb pięciogodzinny, lecz w skrajnych przypadkach warto użyć drugiego, trwającego siedem godzin.

fot. Panasonic

Panasonic twierdzi, że dzięki swoim rozmiarom oraz uniwersalności urządzenie świetnie poradzi sobie w podróży. Dodatkowo, jego każde użycie kosztuje około jednego dolara, czyli mniej więcej 3,75 złotych, co czyni go wyjątkowo tanim w eksploatacji.

Niestety, na ten moment Panasonic MS-DS100 jest dostępny tylko i wyłącznie w Japonii, lecz zawsze można go sprowadzić do rodzimego kraju. A jak już jesteśmy przy kupowaniu niestandardowych gadżetów z Kraju Kwitnącej Wiśni, warto przy okazji zamówić Konica Minolta. Ostatnio pisał o nim Grzesiek – jest to urządzenie, które sprawdza zapach naszych pach czy stóp, więc wydaje się dobrym uzupełnieniem do produktu od Panasonica ;)

Źródło: Slash Gear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona