Dzięki AnTuTu znamy specyfikację OPPO Find 9a | Tabletowo.pl

Dzięki AnTuTu znamy specyfikację OPPO Find 9a

Dołącz do dyskusji 0

Miesiąc temu pisaliśmy o nadchodzącym modelu OPPO Find 9. Dziś pojawiają się pierwsze informacje na temat nieco słabszej wersji z dopisaną literą „a” w nazwie. Różnic jednak nie będzie zbyt wiele.

We wpisie sprzed miesiąca informowaliśmy, że jest duża szansa na poznanie dwóch wersji OPPO Find 9 – podstawowej oraz nieco okrojonej. Wszystko wskazuje na to, że OPPO Find 9a będzie właśnie tym drugim, nieco słabszym wariantem.

Jak możemy zobaczyć na grafikach z AnTuTu, Oppo Find 9a został ukryty pod nazwą kodową x9007. Względem Oppo Find 9 urządzenie, przede wszystkim, będzie posiadało mniejszą ilość pamięci RAM (3GB zamiast 4GB). Poza tym w smartfonie znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 820 wraz z układem graficznym Adreno 530.

AnTuTu-listing-for-X9007

Dla przypomnienia wersja bez dopisanej litery „a” może pojawić się w dwóch wersjach: z tym samym, co w przypadku słabszej wersji procesorem Qualcomm Snapdragon 820 oraz z MediaTek Helio P10 i układem graficznym Mali-T860.

Całość specyfikacji OPPO Find 9a dopełni aparat główny o matrycy 16 Mpix, na przodzie znajdzie się natomiast miejsce dla 4-megapikselowej kamerki. Oprócz tego na nasze dane zostaną przeznaczone 32GB, a systemem odpowiadającym za działanie urządzenia będzie Android w wersji 6.0 Marshmallow.

Niewiadomą zostaje jednak przekątna wyświetlacza. Wiadomo, że OPPO Find 9a będzie posiadał ekran o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), ale pod znakiem zapytania stoi jego wielkość. Można się jednak domyślać, że będzie on miał około 5,5 cala, tak samo jak w przypadku podstawowej wersji smartfona.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona