Dwusystemowy tablet Musican. Kolejny dual z Androidem i Windows CE

Dwusystemowy tablet Musican

Reklama

Po Witstech A81-E, przyszła pora na kolejny tablet obsługujący dwa systemy operacyjne wkrótce pojawi się na rynku. Tym razem będzie to najnowszy sprzęt firmy Musican. Tablet będzie mógł pracować zarówno pod kontrolą Androida w wersji 2.1, jak i Windows CE 6.0.

Tablet Musican został wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 7-cali, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280 x 768 pikseli (WXGA) i obsługujący multitouch. Co więcej, możemy wybierać między ekranem pojemnościowym lub rezystancyjnym.

Sercem urządzenia jest procesor o taktowaniu 720MHz, bazujący na ARM11. Grafika 3D, 256MB DDR2 RAM oraz od 2GB do 32GB pamięci wewnętrznej. WiFi, 3G, GPS, slot kart microSD, akcelerometr oraz kamerka internetowa to pozostałe dane ze specyfikacji tabletu.

Odtwarzanie filmów w jakości Full HD nie stanowi dla niego żadnego problemu. Natomiast dzięki wyjściu HDMI możliwe jest również oglądanie wideo w jakości Full HD (1080p) na ekranie telewizora.

Bateria urządzenia pozwala na maksymalnie osiem godzin odtwarzania muzyki lub do sześciu godzin odtwarzania filmów wideo.

Niestety, obecnie nie wiadomo kiedy tablet pojawi się na rynku, ani jaka będzie jego cena. W pierwszej kolejności jednak, ma się pojawić na chińskim rynku.

Źródło