Dwurdzeniowe nowości od firmy Goclever: Terra 70 i Terra 90 - Tabletowo.pl

Dwurdzeniowe nowości od firmy Goclever: Terra 70 i Terra 90

Tabletowo.pl Dwurdzeniowe nowości od firmy Goclever: Terra 70 i Terra 90 Nowości

Na brak tabletów z niskiej i średniej półki na polskim rynku nie możemy narzekać. Co chwilę do sprzedaży wprowadzane są kolejne – mniej lub bardziej interesujące – urządzenia, którym warto poświęcić chwilę uwagi. Jakie są najnowsze produkty firmy Goclever, Terra 70 i Terra 90? Zdecydowanie nie są to modele mogące pochwalić się high-endowymi parametrami technicznymi. Warto przy tym pamiętać, że nie wszyscy takowych oczekują, skupiając się na niższej cenie końcowej urządzenia. Niestety, tej, w przypadku modeli Goclevera, na chwilę obecną, nie znamy.

Zacznijmy może od mniejszego z braci, Terra 70 (Tab R721), gdyż wydaje się nieco bardziej interesujący od większego modelu. Tablet pracuje pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean, a za jego działanie odpowiada dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066 1,6GHz z Mali 400 i 1GB RAM. Posiada 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, kamerkę 0,3 Mpix, wyjście miniHDMI, slot kart microSD, port microUSB oraz WiFi 802.11 b/g/n.

W sytuacjach kryzysowych zdjęcia zrobimy za pomocą aparatu o rozdzielczości 2 Mpix, a dane zapiszemy w pamięci urządzenia wynoszącej 8GB. Akumulator o pojemności 3500 mAh ma pozwolić na pracę urządzenia przez 4 godziny. Produkt nie oferuje Bluetooth, GPS i 3G.

Goclever Terra 90 (Tab i921):
– 9-calowy ekran 800 x 480 pikseli,
– 512MB RAM,
– dwurdzeniowy procesor,
– 8GB pamięci wewnętrznej,
– WiFi 802.11 b/g/n,
– Android 4.1 Jelly Bean,
– slot kart microSD,
– 3.5 mm jack audio,
– port microUSB,
– kamerka 0,3 Mpix.
Nie posiada HDMI, Bluetooth, GPS i 3G.

Nie wiadomo kiedy i w jakiej cenie obie nowości Goclevera trafią do sprzedaży.

Tabletowo.pl Dwurdzeniowe nowości od firmy Goclever: Terra 70 i Terra 90 Nowości

Dzięki Paweł za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona