Na targach IFA 2018 Huawei zaprezentuje dwie nowe wersje kolorystyczne Huawei P20 Pro | Tabletowo.pl

Na targach IFA 2018 Huawei zaprezentuje dwie nowe wersje kolorystyczne Huawei P20 Pro

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż Huawei P20 Pro dostępny jest w wielu różnych wersjach kolorystycznych, to największym hitem niewątpliwie jest ta gradientowa, widoczna na zdjęciu tytułowym. Właśnie okazuje się, że Huawei nie wyłożył jeszcze wszystkich kart na stół, bowiem na zbliżających się targach IFA 2018 zaprezentuje dwie nowe odsłony najlepszego modelu w portfolio.

Producenci prześcigają się w przygotowywaniu nowych wersji kolorystycznych, jednak miano najbardziej pomysłowego i oryginalnego w 2018 roku bezapelacyjnie należy się Huawei, gdyż to właśnie on wypuścił na rynek Huawei P20 Pro Twilight, który momentalnie stał się przebojem. Jak bowiem inaczej wytłumaczyć fakt, że po jego premierze design tego modelu jest nagminnie kopiowany, również przez większe marki?

Huawei, najwyraźniej zachęcony takim obrotem spraw, przygotowuje kolejne dwie gradientowe wersje kolorystyczne Huawei P20 Pro, które zaprezentuje podczas zbliżających się targów IFA 2018 w Berlinie. Jak dowiedział się serwis Android Authority, pierwsza z nich inspirowana jest nocnym niebem i zorzą polarną. Ma ona nieco przypominać wariant Twilight, ale mimo wszystko oferować większą gamę kolorów. Kolory będą jednak przechodzić nie od dołu do góry, a od lewej do prawej, jak w Honorze 10. Na lewej krawędzi znajdzie się czarny, a na prawej turkusowy. Pomiędzy mają z kolei być odcienie fioletu i niebieskiego.

Druga z nowych wersji kolorystycznych Huawei P20 Pro inspirowana jest natomiast morzem oraz muszelkami i perłami. W jej przypadku przejścia barw nie będą aż tak widoczne – w gruncie rzeczy smartfon ma być biały, ale z zauważalnymi żółtymi i różowymi refleksami. Wariant ten ma przypominać nieco Huawei P20 Pink Gold, aczkolwiek mimo wszystko być bardziej subtelny.

Huawei P20 Pro Pink Gold

Serwis źródłowy nie może podać rynkowych nazw nowych wersji kolorystycznych, ale przekonuje, że na zdjęciach, które mu udostępniono, obie wyglądają wyjątkowo. Nam nie pozostaje nic, jak poczekać na oficjalną premierę – na szczęście pozostało do niej już tylko 11 dni (na 31 sierpnia 2018 roku Huawei zaplanował bowiem swoją konferencję).

Polecamy również:

Sporo wad, spośród których wiele można wybaczyć – recenzja Huawei P20 Pro po miesiącu użytkowania

Źródło: Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona