Dwie aktualizacje oprogramowania dla Acera Iconia Tab A500 - Tabletowo.pl

Dwie aktualizacje oprogramowania dla Acera Iconia Tab A500

Tabletowo.pl Dwie aktualizacje oprogramowania dla Acera Iconia Tab A500 Nowości

Jeśli jesteś posiadaczem tabletu Acer Iconia Tab A500 i w dniu dzisiejszym urządzenie zakomunikowało dostępność aktualizacji oprogramowania (a nawet dwóch) i nie masz bladego pojęcia o co chodzi, już śpieszymy z wyjaśnieniami. Okazuje się bowiem, że Acer postanowił zrobić użytkownikom swoich urządzeń gwiazdkowy prezent.

Żadna z dwóch wspomnianych aktualizacji nie zawiera, niestety, najnowszej wersji Androida – Ice Cream Sandwich, a nieco mniejsze poprawki, mające wpłynąć na lepsze działanie urządzenia. Na „lodową kanapkę” trzeba będzie poczekać najprawdopodobniej do pierwszego kwartału 2012 roku.

I tak, aktualizacje oznaczone numerkami 7.014.01 i 7.014.02 wprowadzają znaczną liczbę poprawek interfejsu użytkownika, najnowszą wersję Android Market (3.4.4) oraz rzekomo znacznie wpływają na szybkość działania.

Będę wdzięczna za info od posiadaczy Acera Iconia Tab A500 czy wspomniane aktualizacje są dostępne także dla użytkowników tych urządzeń w Polsce. Z podanych przez Was informacji wynika, że aktualizacje niestety nie są jeszcze dostępne w Polsce.

UPDATE:

Aktualizacje są już dostępne.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona