Dwa tygodnie do konferencji, a Apple nie upilnowało grafik iPhone’a XS i Apple Watcha 4. generacji | Tabletowo.pl

Dwa tygodnie do konferencji, a Apple nie upilnowało grafik iPhone’a XS i Apple Watcha 4. generacji

Dołącz do dyskusji 0

Jak to dokładnie się stało? Czy wraz z zaproszeniem na 12 września, Apple rozesłało niektórym zdjęcia niezapowiedzianych jeszcze produktów? A może poniższy przeciek nie ma z tym związku? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że firma – celowo bądź nie – nie dotrzymała tajemnicy.

W sieci pojawiły się obrazy przedstawiające 5,8-calowego oraz 6,5-calowego iPhone’a z ekranami OLED. Przy okazji dowiadujemy się, jak mają się nazywać: iPhone XS oraz iPhone XS Plus.

Oczekuje się, że zostaną zaprezentowane w nowym kolorze obudowy – złotym. Apple na pewno wymyśli na tę barwę jakieś „magiczne” określenie.

Przeciek częściowo potwierdza plotki długo krążące po branży – o trzech nowych iPhone’ach, które mają być zaprezentowane tej jesieni. Oprócz powyższych modeli, zobaczyć mamy także wersję z ekranem LCD, nazwaną po prostu iPhone. Dla wyróżnienia jej, będziemy pewnie dorzucać do tej nazwy dopisek „(2018)”.

To akurat nie przeciek od Apple, a wyobrażenie grafika

To nie wszystko. Mamy też grafikę prasową zegarka Apple Watch serii 4. Widzimy na niej duży wyświetlacz, około 15% większy od tego w Apple Watchu serii 3. oraz minimalne ramki, które go otaczają.

Tarcza Apple Watcha zdradza sporo informacji, które mogą najwyraźniej być wyświetlane jednocześnie. W obudowie zaś widoczny jest nowy otwór między przyciskiem bocznym a pokrętłem, który może być „domem” dla dodatkowego mikrofonu. Sam projekt przewiduje natomiast zmianę koronki i bocznego przycisku.

Jeśli Apple nie uda się powstrzymać kolejnych przecieków, wkrótce powinniśmy wiedzieć o tych sprzętach znacznie więcej i mieć możliwość zapoznania się z innymi materiałami graficznymi.

Oto tabelka z podstawowymi różnicami między trzema tegorocznymi iPhone’ami

źródło: Apple (hehe), 9to5google (1), (2), przez fonearena, GizChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona