Dwa tablety ICAN! z Androidem - Tabletowo.pl

Dwa tablety ICAN! z Androidem

Tabletowo.pl Dwa tablety ICAN! z Androidem Nowości

Fakt, że na rynku pojawia się coraz więcej tabletów internetowych z Androidem, nie powinien nas w ogóle dziwić. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się systemów mobilnych na rynku, który jest chętnie wykorzystywany zarówno w smartfonach, jak i tabletach. Kolejne dwa urządzenia postanowiły wykorzystać potencjał Androida. Są to: ICAN! 7 oraz ICAN! 10.

Jak nie trudno wywnioskować, pierwszy z nich został wyposażony w 7-calowy wyświetlacz dotykowy, natomiast drugi – w 10-calowy. Oba modele posiadają procesor (nie wiadomo jakiej firmy) o częstotliwości taktowania 1GHz oraz 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kolejne kilka giga dzięki slotowi kart pamięci microSD.

ICAN! 7 i ICAN! 10 mogą się pochwalić także aparatem o rozdzielczości 1,3 Mpix, 3G, WiFi, dwoma portami USB oraz wyjściem HDMI. Oba modele pracują w oparciu o system operacyjny Android 2.1. Wymiary ICAN! 7, ważącego 360 g, to 200 x 125 x 13 mm, natomiast ICAN! 10 – 256 x 163 x 13 mm przy wadze 620g.

Cena ICAN! 7 to 400 dolarów. Model ICAN! 10 jest o 100 dolarów droższy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona