Dużo promocji gier w Google Play: Worms 2, Rayman, Broken Sword, Final Fantasy III i Aralon

Dzisiejszy dzień obfituje w dużą ilość promocji gier w sklepie Google Play. Trzeba przyznać, że niektóre są naprawdę interesujące – dlatego z przyjemnością Was o nich poinformuję.

Rayman Jungle Run – gra, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ chyba każdy kojarzy ten tytuł. Obecnie po 67-procentowej przecenie można zakupić nią za 4,21 złotych w sklepie Google Play klikając tutaj.

Worms 2: Armageddon – kolejna bardzo znana i popularna gra. Dzięki obniżce ceny o 50% możemy stać się właścicielami tej aplikacji za 7,49 złotych – osoby chętne na zakup mogą kliknąć tutaj.

Broken Sword II Smoking Mirror – jest to gra przygodowa, która dawniej zdobyła dużą popularność w wersji na komputery PC. Dziś możemy stać się jej właścicielami za 4,94 złotych – wystarczy kliknąć tutaj.

Final Fantasy III – kolejna bardzo znana i popularna gra, która dziś dostępna jest na Androida. Obecnie jest w promocji, dzięki czemu kosztuje połowę mniej – jednak mimo to, cena nie jest aż tak atrakcyjna jak w przypadku pozostałych tytułów. Osoby, które chcą stać się właścicielami tej aplikacji muszą liczyć się z wydatkiem 27,99 złotych – więcej szczegółów tutaj.

Aralon: Sword and Shadow – gra z gatunku RPG. Zdobywa ona bardzo dobre opinie – co nie powinno dziwić, ponieważ pracowali nad nią Ci sami ludzie, którzy Tworzyli serię The Elder Scrolls. Obecnie w Google Play jest dostępna za 3,15 złotych, co jest dobrą ceną. Jeśli ktoś chce zakupić tą produkcję – wystarczy kliknąć tutaj.