Duże zainteresowanie dużym Xiaomi Mi Max | Tabletowo.pl

Duże zainteresowanie dużym Xiaomi Mi Max

Dołącz do dyskusji 0

W zeszłym tygodniu Xiaomi zaprezentował swój najnowszy produkt – ogromny smartfon Mi Max. Wprawdzie sprzedaż tego 6,4-calowego urządzenia rusza dopiero jutro, to jednak dotychczasowe zamówienia mogą napawać optymizmem. No i mamy możliwość zamawiania z Polski!

Ponad 8 milionów zamówień Xiaomi Mi Max jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży – tylko w Chinach. To duża liczba, chociaż w porównaniu z Xiaomi Mi 5 nieco niższa. Tamten smartfon, wprowadzony do sprzedaży w lutym tego roku, zaliczył 14 mln zamówień jeszcze przed wprowadzeniem na rynek.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że Mi Max jest specyficznym produktem (to raz), w dodatku pierwszym z serii (to dwa). Liczba zainteresowanych 6,44-calowym gigantem jest zatem nieco mniejsza, swoje też robi niepewność co do sprawdzenia się smartfonu w codziennej pracy. Mi Max nie jest też flagowcem Xiaomi.

Okazuje się więc, że zainteresowanie dużymi smartfonami nie spada. Widzą to zresztą inne firmy, jak chociażby Samsung, który przygotowuje się do premiery kolejnego Galaxy Note czy Apple. Ta ostatnia firma ma podobno przekształcić swojego iPhone’a Plus w wersję Pro. Smartfon, oprócz większego ekranu, miałby być wyposażony w więcej funkcji i podwójną kamerę.

Swoją drogą, osoby zainteresowane smartfonem Mi Max muszą uzbroić się w wiele cierpliwości. 17 maja do sprzedaży w Chinach ma trafić tylko 100 tys. tych smartfonów, w dodatku jedynie w wersji 32 GB. Pozostałe urządzenia zostaną wprowadzone do sprzedaży nieco później. Z drugiej strony, właśnie ruszyły zamówienia online – także międzynarodowe. Realizuje je GearBest, a więc nie samo Xiaomi, ale Mi Max można zamówić już w opcji preorder z darmową dostawą np. do Polski. Oczywiście, dostawa może trochę potrwać.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona