Dungeon Hunter 4 na iOS i Androida już w tym miesiącu - Tabletowo.pl

Dungeon Hunter 4 na iOS i Androida już w tym miesiącu

Tabletowo.pl Dungeon Hunter 4 na iOS i Androida już w tym miesiącu Aplikacje Nowości

Miłośnicy gier z gatunku Hack’n’Slash mogą już powoli rozgrzewać kciuki. Wszystkie znaki na niebie i ziemi (a mówiąc konkretniej: wszystkie znaki w internecie) wskazują bowiem na to, iż już w tym miesiącu przyjdzie nam zagrać w kolejną, czwartą już część serii Dungeon Hunter.

Fanów pierwszych dwóch części z pewnością ucieszy fakt, że w najnowszej odsłonie cyklu Dungeon Hunter Gameloft postanowił wrócić do jego korzeni. Czwarta część skupi się więc na trybie single player i będzie posiadać wątek fabularny. Nie oznacza to jednak, że z gry znikną Areny, przeznaczone do gry wieloosobowej. W praktyce może się okazać, że DH4 będzie łączyć w sobie najlepsze elementy wszystkich poprzednich części. Niestety, fanów oryginału zmartwi zapewne fakt, iż Gameloft zdecydował się na zachowanie modelu dystrybucji freemium, wprowadzonego po raz pierwszy w Dungeon Hunter 3, polegającego na udostępnianiu graczom darmowej produkcji zachęcającej (a nieraz zmuszającej) gracza do wydawania realnych pieniędzy wewnątrz gry.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona