Jeszcze więcej darmowej zawartości – rusza drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare

Gracze Call of Duty: Modern Warfare, którym produkcja Activision zdążyła już okrzepnąć, powinni zacząć nerwowo szukać niedawno schowanych padów i ponownie pobierać na dyski swoich urządzeń zawartość gry. Wszystko dlatego, że właśnie wystartował sezon drugi, a wraz z nim wiele darmowej zawartości do ogrania.

Reklama

Większość za darmo

Zgodnie ze złożoną obietnicą, cała zawartość Call of Duty: Modern Warfare, której posiadanie lub nie może wpłynąć na przebieg rozgrywki, ma być udostępniana za darmo. Tak się stało również w przypadku nadejścia sezonu drugiego, gdzie poprzez samą rozgrywkę można odblokować nawet dwie funkcjonalne bronie, 300 punktów COD, wizytówki i wiele więcej. A nowy sprzęt z pewnością się przyda, bo do dyspozycji graczy zostały oddane zupełnie nowe mapy.

Reklama

W trybie multiplayer będzie można od teraz zagrać na mapie Rust (znanej z CoD: Modern Warfare 2) oraz zupełnie nowym Atlas Superstore, będący magazynem wielkopowierzchniowym, w którym kluczem do zwycięstwa jest uważne dobieranie kryjówek i miejsc do ostrzeliwania przeciwnika. W późniejszym czasie dołączy mapa Khandor Hideout – pustynne pole bitwy, w sam raz do doskonalenia gry taktycznej. Wojna Naziemna będzie odtąd rozgrywana również na mapie Zhokov Boneyard – złomowisku samolotów. Nowe mapy trafią również do trybu Strzelanina i będzie to ponownie Rust oraz Bazaar, gdzie przyjdzie nam walczyć w ciasnych zaułkach jednego z miast Urzikistanu.

Sezon drugi to także nowe tryby multiplayer. Już teraz udostępniona została Liga Call of Duty, gdzie każdy gracz może się poczuć jak pro gamer. Kolejne tryby pojawią się w trakcie trwania sezonu, a będzie to Gunfight Tournaments oraz Demolition.

Za to trzeba zapłacić

Jeszcze więcej nowej zawartości trafi do graczy, którzy zdecydują się wykupić Karnet Bojowy Drugiego Sezonu. W ramach niego zyskają możliwość poprowadzenia kultowego bohatera – odzianego w maskę z trupią czaszką Ghosta. Nie zabraknie również dodatków, takich jak plany broni, tokeny XP, skórki operatorów, wyzwania czy zegarki.

Nowy sezon Call of Duty: Modern Warfare to dobry pretekst by znów stanąć na wirtualnym polu bitwy. Mam przeczucie, że na serwerach będzie naprawdę gorąco.

Call of Duty: Modern Warfare – tak powinno się robić FPS-y! (recenzja)

Źródło: informacja prasowa, Activision