Druga generacja Samsung Galaxy Mega w przygotowaniu | Tabletowo.pl

Druga generacja Samsung Galaxy Mega w przygotowaniu

Dołącz do dyskusji 0

mega-155250

Wiosną zeszłego roku debiutowała seria phabletów Samsunga o prostej nazwie – Mega. W jej skład wchodziły dwa urządzenia, których główne różnice sprowadzały się do rozmiaru wyświetlacza – 5,8″ i 6,3″. Serwis SamMobile donosi, że producent pracuje nad odświeżeniem rzeczonej serii.

Urządzenia z rodziny Galaxy Mega mają swoją niszę. Są przeznaczone dla osób, które nie chcą znacząco uszczuplać swojego portfela, ale potrzebują nieprzeciętnie dużego ekranu, a przy tym najwyższa wydajność nie jest dla nich priorytetem. Galaxy Mega 2 możemy spodziewać się w tym roku, niestety, nie wiemy kiedy dokładnie.

W drugiej generacji urządzeń z rodziny Mega, Samsung raczej nie zdecyduje się na powiększenie ekranów. Ja i tak zadaje sobie pytanie, jak korzystać na co dzień z niespełna siedmiu cali?Zmianie, natomiast, powinny ulec podzespoły. Bardzo prawdopodobne jest, że Koreańczycy zdecydują się na 6-rdzeniowego Exynosa, który gości w Galaxy Note 3 Neo. Urządzenia już po wyjęciu z pudelka winny działać pod kontrolą Androida KitKat. Niestety, na chwilę obecna więcej informacji nie ma.

mega-2

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona