DRS prezentuje supermocne tablety internetowe w dwóch smakach | Tabletowo.pl

DRS prezentuje supermocne tablety internetowe w dwóch smakach

Dołącz do dyskusji 0

Wyobraźcie sobie, że temperatura na zewnątrz jest tak wysoka, że jedynym sposobem na ochłodzenie się jest zakup tabletu w pobliskiej budce DRS. Pot spływa z Was strumieniami, słońce grzeje niemiłosiernie, powietrze drga, a ptaki martwe spadają z nieba, gdy ostatkami sił docieracie do niewielkiego sklepiku. Przed Wami jawi się szklana lodówka z tabletami DRS w dwóch smakach: androidowym i windowsowym. Jak mówi reklama, tablety są wzmocnione i odporne na wodę, kurz, wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. DRS Armor, bo taką noszą nazwę, wyglądają jak walizka pozbawiona pokrywy i mogą pochwalić się 7-calowymi ekranami dotykowymi oraz certyfikatami MIL-STD 810G i IP65.

Sprzedawczyni uśmiecha się do Was czarująco, lecz w jej oczach dostrzegacie nieme pytanie. Który smak powinniście wybrać? Pamiętajcie, że obie wersje tabletów DRS Armor różnią się specyfikacją, o czym również informuje naklejona na lodówkę kolorowa reklama. Podczas gdy X7ad wyposażono w system operacyjny Android 3.2 Honeycomb, dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 1GHz i akumulator pozwalający na osiem godzin pracy, X7at może pochwalić się oprogramowaniem Windows 7, układem Atom Z670 i baterią nie domagającą się ładowarki przez sześć godzin.

Nie możecie się zdecydować i z bezsilnością spoglądacie na sprzedawczynię. Dziewczyna penetruje Was wzrokiem, po czym jej twarz rozświetla szeroki uśmiech: już wie, czego potrzebujecie. Przypominają Wam się PRL-owskie czasy, gdy spod lady wyciąga towar oficjalnie niedostępny – tablet X12kb. Ten jest ciekawy, choć waży aż 2,45kg. Jego polaryzowany ekran LCD ma przekątną 12,1”, procesor to Core i5 560UMCPU, ma również odporną na ciecz klawiaturę z gładzikiem i specjalnym przyciskiem, który natychmiast wyłącza dźwięki i oświetlenie tabletu. Zarówno X12kb, jak i X7ad i X7at, wyposażono także w GPS, Wi-Fi oraz modem sieci bezprzewodowej Gobi.

Sprzedawczyni trzyma w dłoniach X7ad, X7at i X12kb i patrzy na Was pytająco. Temperatura na zewnątrz rośnie, ludzie padają jak muchy. Który tablet DRS Armor wybierzecie?

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona