pieniądze money kasa
źródło: Pixabay

Jeśli możesz zaoszczędzić nawet 1000 złotych, to wiedz, że jest to dobra promocja

Różnej maści promocje pozwalają nam oszczędzić najczęściej kilkadziesiąt, rzadziej kilkaset złotych. Zdarzają się jednak lepsze oferty, dzięki którym w kieszeni klientów może zostać nawet i tysiąc złotych. Tak też jest w tym przypadku.

Ceny dronów – jak i w zasadzie każdego sprzętu elektronicznego – zaczynają się już od kilkudziesięciu dolarów. Górnej granicy natomiast właściwie nie ma, ponieważ wiadomo, im lepsze urządzenie, tym trzeba za nie zapłacić więcej.

>DJI Mavic Pro< należy właśnie do tej drugiej grupy. W sklepie TomTop kosztuje on na co dzień 1399 dolarów, czyli równowartość ~5100 złotych. Mniej więcej za tyle samo można go kupić również w Polsce. Jednak dzięki specjalnemu kodowi rabatowemu, LSRPMAVIC, cena urządzenia obniża się do 1116 dolarów, tj. ~4100 złotych. A to oznacza oszczędność na poziomie aż ~1000 złotych!

Dla nieco mniej wymagających użytkowników przygotowano natomiast >DJI Spark<. Jego regularna cena wynosi 799 dolarów, ale kod rabatowy LSRCOMBO pozwala obniżyć ją do 659 dolarów, czyli równowartości ~2400 złotych. Dzięki temu w Waszej kieszeni zostanie 140 dolarów, czyli ~500 złotych.

DJI Mavic Pro dostępny jest >pod tym adresem<, natomiast DJI Spark możecie kupić >tutaj<. Przy okazji niezwykle ważna informacja: nie obawiajcie się, że urząd celny naliczy Wam podatek do zapłaty – sklep zobowiązał się, że pokryje wszystkie opłaty z wyprzedzeniem.

Artykuł powstał przy współpracy z TomTop