Co jest lepsze od drona, którego złożysz z kloców LEGO? Mniejszy dron, którego złożysz z klocków LEGO! - Tabletowo.pl

Co jest lepsze od drona, którego złożysz z kloców LEGO? Mniejszy dron, którego złożysz z klocków LEGO!

Dron wykonany z klocków LEGO. Toż to brzmi jak spełnienie marzeń niejednego chłopca. Kitables – firma, która ma już na swoim koncie jeden model drona do samodzielnego montażu, planuje wyprodukować jego mniejszą wersję.

Zestaw będzie nazywał się DIY Mini Leggo Drone Kit” i obecnie można wesprzeć ten projekt na KickstarterzePułap finansowy, wyznaczony przez twórców pomysłu, 7523 dolary, został już dawno osiągnięty. Jeśli interesuje nas zaopatrzenie się w jeden z tych latających gadżetów, to śpieszę z informacją, że zamówienie jednego takiego zestawu to koszt rzędu 50 dolarów.

Tak jak było w wypadku poprzedniego modelu opracowanego przez Kitables, tym razem też w paczce z zamówieniem znajdziemy wszystkie części potrzebne do samodzielnego złożenia latającej zabawki. Jako, że mamy do czynienia z klockami LEGO, jedynym czynnikiem ograniczającym kształt naszego podniebnego akrobaty będzie nasza wyobraźnia (i może jeszcze ilość dostępnych klocków).

Ambicją Kitables jest „projektowanie takich zestawów typu Zrób To Sam, które byłyby dostępne dla wszystkich”. Prostota dronów LEGO dowodzi chyba tylko tego, że firmie udaje się trzymać tej idei. Projekt będzie jeszcze aktywny do 17 lutego 2017 roku, zatem ewentualni chętni będą musieli złożyć swoje zamówienia do tego czasu.

źródło: Tech2, Kickstarter

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona