Dron od Xiaomi pokazany na promocyjnym wideo | Tabletowo.pl

Dron od Xiaomi pokazany na promocyjnym wideo

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsze plotki o kolejnym już urządzeniu Xiaomi pojawiły się kilkanaście dni temu i pisał o nich Michał. Zgodnie z doniesieniami, które przekazywał, więcej informacji mieliśmy poznać jeszcze w tym miesiącu. I tak właśnie jest. Prezentacja Drona Xiaomi ma nastąpić już jutro, a tymczasem do sieci już wycieka wideo promocyjne pokazujące jego fragmenty.

O zupełnie nowym typie urządzenia chińskiego producenta plotki krążą od niedawna. Dlatego też nie wiadomo o nim zbyt wiele. Z wcześniejszego wpisu dowiedzieć się mogliśmy, że dron ma mieć 4 wirniki i mierzyć około 35 cm długości. A wyglądać ma tak:

xiaomi-drone2

Na filmie promocyjnym, który opublikowano w sieci, widać trochę więcej jego szczegółów. Film trwający około 12 sekund pokazuje dość dokładnie obrotową kamerę umieszczoną pod spodem drona. Ma ona prawdopodobnie obiektyw typu „rybie oko”, a więc o dość szerokim kącie widzenia. Krążące plotki sugerują, że można będzie nagrywać filmy 4K 30 kl/s.

Aktualizacja - 2016.05.24Nowe źródło wideo

Dziś do sieci trafiło także zdjęcie pokazujące Mi Dorne, który schowany jest w plecaku. Świadczyć to może o jego kompaktowych rozmiarach lub możliwości składania go.

xiaomi_mi_drone

Co do ceny to nie ma jeszcze pewności. Pierwsze plotki mówiły o 3000 RMB (około 1800 zł), a ostatnie o 4000 (2400 zł). Wszystkiego dowiemy się już jutro z oficjalnej prezentacji, która ma się odbyć w Pekinie o 19:00 lokalnego czasu.

Zaciekawił Was MiDrone? Będziecie oglądać prezentację?

*na obrazku wyróżniającym prawdopodobny projekt drona.

Źródło: AndroidHeadlines, GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona